Aktualności
LISTA OBECNOŚCI ZAKOŃCZONA!
Wydarzenia

wtorek, 25 czerwca 2013

Lost In A City Of Angels


Narine
A tak dokładnie Narineromenowea
Anielica z krwi i kości
Wiek ciała to lat szesnaście, zaś duszy to lat około dwa tysiące
Nazywana Dzieckiem Piekła

Narineromenowea to jedna z tych anielic co milutkie i słodziutkie nie są. Jej rodzicami są Alberthomeaws i Egryppa, para Archaniołów, wytyczających zasady reszcie aniołów. Narine, bo tak siebie nazywa dziewczyna, szczerze nienawidzi wszelkich praw i zasad, czyli także swoich rodziców. Gdyby miała się szczerze o nich wypowiedzieć, stwierdziłaby, że to para głupków, którzy nazwali swoją córkę najgorszym imieniem na świecie, czyli Narineromenowea.
Nari nigdy nie była lubiana czy choćby tolerowana przez społeczeństwo. Okazała się bowiem dotkliwie wrednym aniołem, jakich naprawdę mało. Dziewczyna ta wręcz ociekała ironią, ale nikt nie potrafił zauważyć, że to przez zachowanie otoczenia charakter Narine rozwinął się w taki sposób, a złośliwość i ironia stały się naturalną tarczą ochronną. Z zewnątrz anielica wygląda na dumną i pewną siebie dziewczynę, za to wewnątrz jest tylko małą dziewczynką, zagubioną w tym wielkim świecie. Niestety, przez okazywaną przez Nari złośliwość zaczęto ją nazywać Dzieckiem Piekła. Samo to przezwisko gryzło się z prawdziwą naturą Narine, która jak nikt inny pragnęła bycia akceptowanym i lubianym. To właśnie był jeden z powodów przenosin Narineromenowey na Ziemię.

____________________________________


Oki, karta już jest. Mam nadzieję, że wyszła przyzwoicie. Twarzyczki urzyczyła piękna Rosie Huntington Whiteley.
Cytat w tytule z piosenki 30 Seconds to Mars "City of Angels"
Zaprzaszam wszystkich do wątków i powiązań!

3 komentarze:

  1. [ Wybacz tak późne powitanie przez szanowną administrację, jednak nie miałam ostatnio zapału do bloga. Ale teraz wrócił i od razu proponuję wątek :).]

    OdpowiedzUsuń
  2. [ Witam serdecznie piękną panią. Może wreszcie blog odżyje ;> ]

    ~Cahan Nuadhu

    OdpowiedzUsuń