Aktualności
LISTA OBECNOŚCI ZAKOŃCZONA!
Wydarzenia

wtorek, 19 marca 2013

Dig up her bones, but leave the soul alone.


Przedstawia się
Rayne
choć naprawdę nazywa się
Irina Neferet Wicca
niecałe 21 lat


Pochodzi z rodziny o długich korzeniach magicznych, z pokolenia na pokolenie przechodziły tu duże zdolności czarodziejskie, tak więc nic dziwnego, że jej matka, babka, a także ona i jej siostra są czarownicami. Lila, jej siostra zawsze była tą dobrą i idealną za to ona była ta złą, "czarną owcą", jak nazywała ją ciotka i "pomiotem szatańskim", jak nazywała ją głęboko wierząca babcia. Od dziecka było z nią coś nie tak. Zdecydowanie odstawała od dobrej i potulnej bliźniaczki. To ona sprowadzała na rodzinę hańbę. Gdy miała siedemnaście lat dużym zainteresowaniem dla niej stało się piekło i demony . Zaczęła nawet bawić się w wywoływanie dusz i czarną magię. Raz wywołała bardzo złośliwego demona, który wykorzystał ją i pokazał ścieżki prawdziwego zła, nauczył jej wielu w zakresie czarnej magii. Z czasem zaczęła przerażać nawet samą siebie, w przerwach między kolejnymi szaleństwami i opętaniami. Pomogła jej babcia, która zdołała przegonić złośliwą duszę. Jej życie niby wróciło do normalności, a potem... Zniknęła i pojawiła się właśnie tutaj.

Nadal pociąga ją zło, a swoje cele osiąga za wszelką cenę, do pragnień dotrze choćby po trupach. Jest uparta i zdecydowana, gdy postawi na swoim już nic jej od tego nie odwiedzie. W kontaktach jest czarująca, zwłaszcza w stosunku do mężczyzn, którzy uwielbiają jej towarzystwo, a ona to wykorzystuje. Uwielbia przyjemności cielesne, co nie znaczy, że jest łatwa. Uwodzi i wdzięczni się tylko do wybranych. Karmi się zazdrością innych kobiet i podziwiającymi spojrzeniami mężczyzn. Jest piekielnie pociągająca i seksowna. Czy jest w niej coś z dobra? Możliwe. Nie jest już tak do końca zepsuta i zła. Potrafi być całkiem urocza i pomocna, choć sporadycznie to okazuje. Ma czasem momenty załamania, jak każda normalna istota, choć zdarza jej się to raczej rzadko. Skrycie marzy o czymś więcej niż "przygoda na jeden raz", chciałaby naprawdę kochać i poczuć miłość.

Jest niemal nieziemsko piękna. Długie za łopatki, hebanowe włosy spływają w lokach po jej smukłych ramionach. Cała sylwetka zdecydowanie przyciąga spojrzenia mężczyzn. Idealne wcięcie w talii, długie nogi oraz spora pierś to podziwiane elementy jej wyglądu. Całe piękne ciało zwykle jest odziane w długie, fantazyjne suknie z gorsetami, by dodatkowo podkreślić idealne już ciało. Duże, czekoladowe, niemal czarne oczy spoglądają na świat z niemal kpiną, a pełne wargi wykrzywiają się w lekkim uśmiechu.

[Witam ja i Rayne ;) Mam nadzieję, że przyjmiecie nas ciepło mimo podłego charakteru Rayne ;) Wątki, mogę zacząć, o ile masz pomysł. Mile widziane są także powiązania jakiekolwiek]

2 komentarze:

  1. [ Dobra, jakiś wątek trzeba napisać, co nie? No i mam dodawać Ninę Dobrev do zajętych wizerunków?]

    OdpowiedzUsuń
  2. [ Zacznij "na sucho" jeśli dasz radę. Jestem na takim bezweniu dzisiaj, że na wątki nie jestem w stanie odpisać te co mam xd]

    OdpowiedzUsuń