Aktualności
LISTA OBECNOŚCI ZAKOŃCZONA!
Wydarzenia

niedziela, 3 marca 2013

Organizacja, czyli blog wraca do życia.

Blog upadł. Tak to prawda. Padł i zdychał jakby go ktoś kulą strzelił. I opuścili go NIEMAL wszyscy.
I ci NIEMAL teraz ze mną na czele postanawiają ruszyć z kopyta i pozbierać to co zostało z Baśni Valnwerdu i posklejać. A to co zostało zagubione lub doszczętnie zniszczone wykonać od nowa z materiałów, które każdy z nas posiadamy.
Po pierwsze: LISTA OBECNOŚCI. Tak, tak. Wiosna nadchodzi, więc i wiosenne porządki są potrzebne. tak więc KAŻDY autor który tu zaglądnie i zobaczy ten wpis, niech krzyknie "JESTEM" albo coś, bo muszę wiedzieć, z jakim stanem zaczynamy renowację  tego dzieła.  Czas wpisywania się macie do 17 marca czyli dwa tygodnie. Powinno być wystarczająco.
Po drugie: Reklama. Poszukuję osoby, która by latała po blogach i reklamowała, albo inaczej spamowała. Wiem, że spam rzecz wkurzająca, ale jest widoczny i bardzo często się zdarza iż ludzie klikają i wchodzą. Oczywiście też ważnym jest, abyście polecali komu się da nasz blog. Im więcej autorów, tym lepiej, ponieważ jest mniejsza szansa iż blog upadnie znowu.
Organizacyjnie to chyba tylko tyle.

Chciałabym jeszcze podziękować założycielce tego bloga, która obdarzyła mnie zaufaniem i oddała mi swoją ciężką pracę pod moje skrzydła, abym spróbowała podnieść go do żywych. Szanowna założycielko baśni dziękuję ci za to.
Dziękuję też Apayan, która zgodziła się pomagać mi w odnowieniu bloga i obiecała mnie wspierać. Mam nadzieje, że powstrzymasz mnie przed robieniem głupot :).
No i to chyba na tyle.

Tak więc koniec obijania się. Do pracy!
Nerka

5 komentarzy: