Aktualności
LISTA OBECNOŚCI ZAKOŃCZONA!
Wydarzenia

sobota, 27 października 2012

Kraina Nairu i Anndry
Wielka puszcza rozciągająca się milami po dolinach mrocznej Krainy Nairu. Lasy przesiąknięte złem gdzie dobro walczy o przetrwanie  Promienie słoneczne rzadko docierając do mulistego podłoża, tam gdzie uda się mu przedostać, rozkwita magiczna roślinność i tętni życie. Jej granice wyznaczają rzeki Darkmood i Flustorn oraz pasma Gór Nairu , za którymi chowa się wybrzeże Morza Szponów. Jest ona ciemna, niedostępna i bardzo niebezpieczna. Drzewa w niej są poskręcane i groteskowe, pokryte zasłonami wiszącego mchu i porostów. Dziwne, bulwiaste grzyby - wielkie niczym stoły w karczmach, obrzmiałe purchawki i jaskro ubarwione muchomory.  W wielu drzewach skrywają się czarne i purpurowe narośla z robactwem. Ukrywają się tu niedobitki ostatniej Inwazji Chaosu. Mimo to last przepełniony jest różnym stworzeniem. Od mięsożernych bestii po łagodne , roślinożerne istoty. W samym środku mrocznej Puszczy stoi kilka budowli tworzących wioskę. Mury otaczające zabudowę, oraz dachy pokryte są mszastym podłożem, przez co trudno odróżnić je od ściany lasu. Żyje tu niewiele istot, garstka społeczeństwa które byłoby skazane na ścięcie, gdyby dotarli tutaj łowcy. Choć trudno przeżyć w owej krainie, dotarcie do tych granic jest jeszcze trudniejsze. Jednak gdy ktoś  powstał z mroku i nim jest, przeżycie to nie problemem.
Większą część puszy wypełniały mulaste bagna, i podziemne korytarze. Kto zapuszczał się w owe tereny, nie powracał cały. Niebieskowłosej jednak udało się przeżyć, nawet więcej znalazła tam schronienie i wiernych towarzyszy, oraz Anndry nimfę, które zamieszkiwała pobliskie jezioro.


1 komentarz:

  1. Bristol - świat narkotyków, używek, dzikiego seksu i bezmyślności młodych ludzi. Czy w tym wszystkim jest miejsce na prawdziwe uczucia czy rodzinę?
    Dołącz do nas. Być może wreszcie odnajdziesz samego siebie...
    http://skins-show.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń